Multimedialny Park Fontann w Warszawie

Multimedialny Park Fontann
Bez limitu cenowegoDo 100 złDo 20 złDo 50 złMazowieckiePolskaWarszawaZa darmo

Byłeś/aś w tym miejscu? Oceń je!

Możesz też napisać komentarz na końcu postu!

Średnia ocena 5 / 5. Ilość oddanych głosów: 1

Oceń tą atrakcje jako pierwszy/a! 🙂

Czy zastanawialiście się, co można otrzymać po zmiksowaniu wody, światła i dźwięku w idealnych proporcjach? Niezwykły multimedialny pokaz w Parku Fontann w Warszawie!

Multimedialny Park Fontann – atrakcje

Multimedialny Park Fontann to jedna z głównych atrakcji Warszawy. Tworzą go aż cztery fontanny o pokaźnych rozmiarach. W ciągu dnia park to idealne miejsce, żeby nieco się schłodzić. W pobliżu znajdują się kawiarnie i lodziarnie. Wystarczy przejść na drugą stronę Wybrzeża Gdańskiego, by znaleźć się na bulwarach wiślanych, którymi można spacerować do woli.

Multimedialny Park Fontann Atrakcje

Z kolei późnym wieczorem organizowane są tutaj mutlimedialne spektakle, w których główną rolę odgrywa tryskająca woda, kolorowe lasery i rytmiczna muzyka. Na każdy sezon twórcy przygotowują nowe tematyczne widowiska inspirowane historią i legendami Warszawy. Bohaterami wyświetlanych na ekranie wodnym spektakli byli dotychczas m.in. Bazyliszek, Wars i Sawa, Książę Niedźwiedź, Złota Kaczka, a także najznamienitsze postaci z bajek Disneya. Nasze nocne zdjęcia nie do końca oddają jakość obrazu – w rzeczywistości jest naprawdę niezła.

Multimedialny Park Fontann Złota Kaczka

Multimedialny Park Fontann: pokazy multimedialne 2024

Pokazy w Multimedialnym Parku Fontann będą odbywać się w każdy piątek i sobotę od maja do września w godzinach:

  • maj – lipiec – 21:30.
  • sierpień – 21:00.
  • wrzesień – 20:30.

Nie wszyscy wiedzą, że w ciągu dnia są też organizowane wodne widowiska z użyciem dysz (bez światła, laserów i muzyki). Odbywają się o następujących porach:

  • od niedzieli do czwartku między 16:00 a 16:30 oraz 20:30 a 22:00.
  • w piątki i soboty między 16:00 a 16:30.

Multimedialny Park Fontann Pokazy

Multimedialny Park Fontann – dojazd i ceny

Multimedialny Park Fontann znajduje się u stóp Starego Miasta, na Podzamczu, bardzo blisko Wisełki. A konkretnie na Skwerze 1 Dywizji Pancernej WP (otoczonym ulicami Boleść, Wybrzeże Gdańskie, Sanguszki i Rybaki). W okolicy nie ma dużego parkingu, więc proponujemy dojazd komunikacją miejską czy rowerem, bądź spacer.

Wstęp na pokazy fontann jest darmowy.

Multimedialny Park Fontann Dojazd

Multimedialny Park Fontann – opinie

  • Patrix – 7/10. Fontanny zrobiły na mnie duże wrażenie zarówno w dzień i w nocy. Moim zdaniem obowiązkowy punkt na mapie Warszawy do odhaczenia. Szkoda, że pokazy są tak rzadko!
  • Wiolczix – 10/10. Uwielbiam te pokazy. Kiedy po raz pierwszy przyjechałam do Warszawy, jeszcze jako turystka, zachwyciłam się wodnymi seansami. Niesamowite kolory, ruch wody perfekcyjnie zgrany z muzyką no i ten klimat! Setki (a może nawet tysiące) ludzi zgromadzonych wokół fontann robią mega wrażenie. Pokazy przeznaczone są i dla dorosłych, i dla dzieci.

Multimedialny Park Fontann – mapa

Multimedialny Park Fontann znajdziecie na warszawskim Powiślu.

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Komentarze są dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Logowanie lub darmowa rejestracja.

Zobacz też…